Інжиніринг
Підтримка


Баннер

Интернет реклама

Интернет реклама

 

 

 
Вакуум-апарат

 

 Ми займаємося установкой вакуум-апаратів будь-якого типу і будь-яких виробників, а також виготовленням вакуум-апаратів.
 
Реконструкція існуючого вакуум-апарата з природной циркуляцієй
в вакуум-апарат з перемішуючим пристроєм
і з більшою поверхнею нагріву
 
Суть полягає в повній заміні гріючої камери на нову (збільшення діаметра циркуляційної труби і поверхні гріючої камери) та встановлення перемішуючого пристрою.
 
Отримувані характеристики реконструйованих вакуум-апаратів прораховуються індивідуально для кожного заводу.
 
Виготовлення нового вакуум-апарату
 
  Типорозміри пропонованих вакуум-апаратів ми не наводимо навмисне, але підкреслюємо що можемо виготовити будь який вакуум-апарат на 15 .. 120 т з перемішуючим пристроєм.
 
 
 
Концепція
Спочатку ми розробляємо концепцію реконструкції цукрового заводу. Що стосується реконструкції або установки нових вакуум-апаратів, то в концепції представляєм обгрунтування.
 
Особливо слід відзначити, що ми зазвичай ведемо роботи по тепловій схемі в комплексі. Іншими словами за один міжсезонний період роботи йдуть не тільки по вакуум-апаратах, а і ведуться інші роботи. Наприклад, основним завданням є зменшення витрат умовного палива з одночасним підвищенням продуктивності заводу, а для досягнення цієї мети встановлюються ціркуллятори на вакуум-апарати, встановлюється новий корпус ВС, реконструюється конденсатне господарство, а також посилюються деякі станції нагріву. А вакуум-апарати в свою чергу переводяться на обігрів вторинними парами 3-й (4-й) ступені випаровування випарної станції.
 
Проектні роботи по обв'язці вакуум-апаратів
Далі проектні роботи включають розробку схем та всіх необхідних компоновок. В даному випадку це роботи пов'язані з перекомуніковкамі трубопроводів пари, відтоків, соку, сиропу, конденсату, відтяжок, вод для гідравліки, інше.
 
Проектні роботи по будівельної частини
Тут слід зазначити, якщо вакуум-апарат встановлюється на нові колони і на новий фундамент, то спочатку запрошуються фахівці з грунтах, адже вага корпусу в заповненому стані значний.
Фундамент під колони роблять згідно розрахункових значень (глибина, тип).
Після завершення регламентного часу можна приступати до монтажу колон і корпусу, а також його обв'язки в теплову схему.
 
Автоматизація
Установка або реконструкція вакуум-апарата завжди тягне за собою зміни в автоматичному управлінні. (Навіть якщо вакуум-апарат був автоматизований, то в ході реконструкції з'являється перемішуючий пристрій який включає мотор-редуктор яким необхідно управляти, а значить змінювати логіку управління).
Ми готові провести всі роботи як щодо доповнення програми і автоматизації, або встановити повністю нову на базі сучасних датчиків, автоматів і контролерів.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

рорванд
 
опора вакуум-аппарата
 
монтаж греющей камеры
 
реконструкция существующих вакуум-аппаратов
 
изготовление вакуум-аппарата по месту
инжиниринг

 

 
  
   
 

 

© 2011 2012-"УМАР".Все права защищены.

 
Создание сайтов Киев - Полюс Альфа