Інжиніринг
Підтримка


Баннер

Интернет реклама

Интернет реклама

 

 

 
Випарний апарат
 
Ми займаємося встановленням корпусів випарної станції будь-якого типу.

Концепція
Спочатку ми розробляємо концепцію реконструкції цукрового заводу. Що стосується нового корпусу, то в концепції представляються обгрунтування його установки.

Особливо слід відзначити, що ми зазвичай ведемо роботи по тепловій схемі в комплексі. Іншими словами за один міжсезонний період встановлюється не тільки корпус, а й ведуться інші роботи. Наприклад, основним завданням є зменшення витрат умовного палива з одночасним підвищенням продуктивності заводу, а для досягнення цієї мети встановлюються ціркуллятори на вакуум-апарати, встановлюється новий корпус, реконструюється конденсатне господарство, а також посилюються деякі станції нагріву. А вакуум-апарати в свою чергу переводяться на обігрів вторинними парами 3-й (4-й) ступені випаровування випарної станції.

Проектні роботи по обв'язці корпусу НД
Далі проектні роботи включають розробку схем та всіх необхідних компоновок. В даному випадку це роботи пов'язані з перекомуніковкамі трубопроводів пари, соку (сиропу), конденсату, відтяжок, аварійних вод і вод для гідравліки.
При установці насосів (якщо вони плануються по концепції (плівковий випарної апарат, комбінована схема руху соку по корпусах)) ведуться проектні роботи пов'язані з установкою насосів.

Проектні роботи по будівельної частини
Тут слід зазначити, що спочатку запрошуються фахівці з грунтах, адже вага корпусу в заповненому стані значний.
Фундамент під колони роблять згідно розрахункових значень (глибина, тип).
Після завершення регламентного часу можна приступати до монтажу колон і корпусу, а також його обв'язки в теплову схему.

Автоматизація
Зазвичай установка нового корпусу тягне за собою зміни в автоматичному управлінні НД (НД стає 6-ти ступінчастою, нові насоси, датчики тиску, рівня). Ми готові провести всі роботи як щодо доповнення програми і КВП, або встановити повністю нову на базі сучасних датчиків, автоматів і контролерів.

Огляд корпусу або взяття під «котлонадзоровскій» облік (якщо корпус встановлюється як перші щаблі випаровування) проводиться заводом.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

бу корпус ВС
бу корпус ВС 
 
фундамет ВС монтаж
 
фундамент ВС
 
монтаж колон    
               монтаж ВС
 
ВС
инжиниринг

 

 
  
   
 

 

© 2011 2012-"УМАР".Все права защищены.

 
Создание сайтов Киев - Полюс Альфа