Інжиніринг
Підтримка


Баннер

Интернет реклама

Интернет реклама

 

 

 
Концепція

 

  Вихідними даними для розробки концепції є максимально можлива продуктивність екстракторів, та мінімально можлива витрата умовного палива - до 2,5% до м.б. без вапняної печі.

  У концепції представляються необхідні заходи які необхідно виконати для досягнення заданих значень (продуктивність, витрата палива).

  У концепції представлені рішення групами (вузлами).

  Один вузол - це захід, який має бути виконано відразу (не розбиваючи на кілька років). Якщо все ж розбити вузол на кілька років, то можливі «негативні взаємозв'язки теплової схеми», іншими словами, може бути, що витрата палива на завод не зменшиться після впровадження частини рішень.

Концепція буває принципова і детальна.

  У принциповій концепції йдеться, наприклад - «необхідно реконструювати вакуум-апарати з метою встановлення мішательного пристрою та збільшення поверхні гріючої камери. Також встановити сучасну автоматизацію».

  У детальній концепції уточнюється яка поверхня нагріву вакуум-апарата повинна бути, яка необхідна потужність приводу (рекомендований виробник). З яких датчиків повинен складатися комплект кіповского обладнання, (типи, виробники). Також в детальній концепції представляються роздільно ціни на обладнання, монтаж і демонтаж, металоконструкції, автоматизацію, інжиніринг.

  Частина принципової концепції ми зазвичай надаємо в рамках комерційної пропозиції (наприклад, на реконструкцію теплової схеми).

  Проект ми розробляємо на:

установку нашого або закупленого обладнання;
установку обладнання виготовленого за місцем на заводі.
 
  Проект також розробляється на зміну схеми заводу (обв'язка трубопроводами обладнання) згідно детальної концепції.
 
  Проект включає:
всі необхідні схеми (існуючі, монтажні, принципові)
всі необхідні будівельні креслення (розкладка балок (навантаження),фундаменти)
всі необхідні компонування (обв'язка обладнання трубопроводами)
пояснювальну записку (опис, розрахунки, інструкції).

 По ходу впровадження проекту ведеться шеф нагляд

 
Шеф нагляд необхідний для уникнення помилок при монтажі.
Шеф нагляд ведеться при виготовленні обладнання на заводі по нашим кресленням, при установці устаткування і монтажі металлоконструкцій, при зміні схеми заводу (обв'язки обладнання).
 
  По ходу проектних робіт ми навчаємо інженерний склад заводу та операторів, операторів, які будуть експлуатувати нові станції або обладнання.
 

  Для закріплення матеріалу ми видаємо схеми як детальні, так і принципові, а також необхідні інструкції (інструкція оператора або технічний паспорт на обладнання).

 

  При введення в єксплуатацію нової схеми або обладнання проводиться настройка всіх заданних параметрів в присутності оператарів. Також проходить навчання персоналу на працюючому обладнанні чи схемою.

  Спеціаліст перебуваючи на заводі протягом декількох днів буде присутній на всіх змінах щоб розяснитиі показати операторам як працює обладнання (схема) при експлуатації.

 

 
  
   
 

 

© 2011 2012-"УМАР".Все права защищены.

 
Создание сайтов Киев - Полюс Альфа